.

.

Прирачник Глупак Создателот Кујна Тестенини Шпагети Притиснете pates Машина Зеленчук Овошје Морнар Притискање на Машина Нерѓосувачки Челик

Прирачник Глупак Создателот Кујна Тестенини Шпагети Притиснете pates Машина Зеленчук Овошје Морнар Притискање на Машина Нерѓосувачки

DEN 634.08
DEN 602.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Нерѓосувачки Челик Корисна Прирачник Кујна Тестенини Глупак Создателот Шпагети Притиснете pates Машина
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Совршен прирачник глупак создателот притиснете машина
Природни и безопасни, невкусна и не корозивни
Лесна работа, заштеда на време
Многу Лесен за употреба и чистење
Може да се чисти со вода и да ги чува како светли како кога нова
Добра кујна алатка за вашиот секојдневен живот
Спецификации :
Име на производ : Тестенини создателот притиснете машина(Без Кутија)
Материјал :
Три Функции : Алуминиум легура+Нерѓосувачки Челик
Две/Четири/Пет Функции : Нерѓосувачки Челик(Телото)
Боја : Нерѓосувачки Челик (боја на ccessories се случајни )
Тестенини Мувла :
Три С unctions : Рамни тестенини 5*1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Месете го тестото со вода за да се направи меки(Додадете малку масло за јадење ќе биде подобро)
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.За различни производство на технологијата во различни производство серија,ве молиме оставете нормални грешка за Големина/Јачина на звук/Net Weight/Тежина/Пакување
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Unscrew капак и ставете го тестото во тапан, тогаш завртка се справи и тестенини ќе излезе
3. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. По употреба, расклопување и миење со вода
1 x Глупак Создателот Притискање на машина(Без Кутија)
1.5 mm; Круг глупак дијаметар 2mm/3мм
Две F unctions : Рамни тестенини 6*2mm; Круг тестенини со дијаметар од 2mm
Четири F unctions : Рамни тестенини 6*2mm; Круг глупак дијаметар 2mm; P asta мувла 2 парчиња
Пет F unctions : Рамни тестенини 6*2mm; Круг глупак дијаметар 2mm/4mm ; P asta мувла 2 парчиња
Големина на :
Тестенини машина висина : Околу 13cm
База дијаметар : Околу 6 см
Должина на рачка : 15cm
Тежина : Околу 500 g
Како да го користите да се направи глупак :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Стави на дното на машината блиску до вода за лесно излегува
4. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Референца за Време на испорака :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.

Кон својствата

боја:
Две Функции, Три Функции, Четири Функции, Пет Функции
Тип:
Тестенини Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тестенини Алатки Тип:
Тестенини Машини За & Приклучоци
Број На Модел На:
Други
сертификација:
CE / ЕУ
Бренд Име:
VanKood
Материјал:
Алуминиум+Нерѓосувачки Челик
телото висина:
13cm
База Дијаметар:
6.3 cm
Должина на чудак рачка:
14cm

Најдобри предлози во категоријата