.

.

HUGSIDEA Мода Пеперутка Печатење Дома Декоративна Површина Тепих за Спалната соба Дневна Соба и Не се лизга Вратата на Подот Мат Теписи Alfombras

HUGSIDEA Мода Пеперутка Печатење Дома Декоративна Површина Тепих за Спалната соба Дневна Соба и Не се лизга Вратата на Подот

DEN 959.52
DEN 672.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.
Во HUGSIDEA Дома Декор Продавница,може да се создаде модерна уметност дома.
Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи.Само сега.
- стануваат ВИП,се повеќе се изненади и попуст;
,ќе добиете попуст информации во најрано време;
Ве молиме имајте во предвид : Ние се предвидени капка превозот услуга,исто така може да испрати фотографија до вас за препродава; Ако одобрението за промет на големо,pls , ние ќе ви даде најдобра цена; Добредојдени да се прилагоди сопствена слика на нашата произведува.pls ; ако го купите за заштита на времето истекува,pls и ние може да ви помогне да продолжи тоа.

Кон својствата

Големина:
400mm x 600mm
Број На Модел На:
C102CN
дизајн:
Kilim
Употреба:
Спалната Соба,Комерцијални,Декоративни,Молитва,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Стил:
Пастирски
Обликот:
правоаголник
Начини на Продажба:
1pc(40x60x1.8cm)
Материјал:
кадифен ткаенина
Декорација Стил:
Morden уметност стил
Бренд Име:
HUGSIDEA
Место:
Ходникот
Измијте Стил:
Рака Мие
Техника:
Машина Направени
Шаблон Тип:
убавината пеперутка
Објектот:
теписи за дневна соба / на врата / кујна....
боја:
како слик шоу
Шема дизајн:
смешни 3d пеперутка печатење
Материјали За Детали:
Фланелен
погоден:
вратата/кат/бања/кујна/спална соба...

Најдобри предлози во категоријата