.

.

бесплатен превозот Тепих за здравство нога масажа подлога TPE пети притисок плоча тенка подлога со конкавна-конвексни

бесплатен превозот Тепих за здравство нога масажа подлога TPE пети притисок плоча тенка подлога со конкавна-конвексни

DEN 624.00
DEN 324.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Материјал:
ПВЦ
Начини на Продажба:
1pc
Обликот:
правоаголник
Стил:
Лента
Употреба:
Тоалет,Бања,Дома
Место:
Салон
Декорација Стил:
Моден
дизајн:
Персискиот
Шаблон Тип:
Бескрајни
Број На Модел На:
LC23971
Измијте Стил:
Рака Мие
Техника:
Машина Направени
Големина:
40*30CM

Најдобри предлози во категоријата