.

.

Нови бадминтон бадминтон под облека суво лето пот апсорпција брзина дише тенис облека мажите облека бесплатен превозот

Нови бадминтон бадминтон под облека суво лето пот апсорпција брзина дише тенис облека мажите облека бесплатен превозот

DEN 648.00
DEN 616.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. Сите големина детали се мери со рачно, па би можеле да имаат податоци грешки во 1-2.5 cm 2. Оние кои се во Азија големината не е Америка или Европа големина 3. Можете да ги пратите вашите пакети на веб-страница : www.17track.net
Опис На Производот :
Состојба : нови 100%
Тип : бадминтон серија
Главната боја : Сина,Портокалова,Црна
Ткаенини : А: полиестер 90%+ polycarbaminate10% B : полиестер 93%+ polycarbaminate7% C : полиестер 92%+ polycarbaminate8%
Технологијата брзо се апсорбира потта ATDry
Влагата да испари брзо, брзо се апсорбира потта
Карактеристики : мека ткаенина, носи многу удобно
Се применуваат за : индивидуално слободно облека/тим облека
Пакет содржина : една маица
Големина референца :
Мажи : М-4 XL
Ве молиме забелешка : овие Азија големина , така што тие имаат тенденција да ги собере помали, ве молиме прочитајте ја големината на табелата.Мерењата дозволено грешка е 1~2.3 см Печатење зборови на задната страна на облеката е за слободни. ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА : 2.54 см=1 инч

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
Тенис
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Брз Сува,Дише
Број На Модел На:
3861A
Бренд Име:
TIAN ЈУ JIAN ДОЛГО
Материјал:
Полиестер

Најдобри предлози во категоријата