.

.

Погледнете го Отворите Прозорецот Флип СТП Кожа покрие случај За Samsung Галакси Тренд Дуа S7562 7562 со Батерија Домување задниот поклопец Случај

Погледнете го Отворите Прозорецот Флип СТП Кожа покрие случај За Samsung Галакси Тренд Дуа S7562 7562 со Батерија Домување задниот

DEN 166.56
DEN 142.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на нашата продавница! Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел ) 1. Следење Бр. Не може да Биде Следење Кога цел ( Цел ) , бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот товар на трошоците, Ако Сакате Следење на Вашиот Пакет , Pls Изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" . 2.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. 3.Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање. 4. Ве молиме не го направи спорови во рамките на 60days , ова е несакана.Ние не прифаќаме никакви спорови за погрешен следење meassage. Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции. 10colors : крем,темно сина,светло сина,црна,портокалова,розова,кафеава, розово,бело,жолто

Кон својствата

дизајн:
Обична,Бизнис
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
UXpress
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Случај
Број На Модел На:
За Samsung галакси Тренд Дуа S7562

Најдобри предлози во категоријата