.

.

Smart Флип Случај Екранот приказ на прозорецот Покрие случај За Samsung Galaxy S4 siv i9500 со Батеријата на задниот Поклопец црна

Smart Флип Случај Екранот приказ на прозорецот Покрие случај За Samsung Galaxy S4 siv i9500 со Батеријата на задниот Поклопец

DEN 161.28
DEN 137.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на нашата продавница! Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел ) 1. Следење Бр. Не може да Биде Следење Кога цел ( Цел ) , бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот товар на трошоците, Ако Сакате Следење на Вашиот Пакет , Pls Изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" . 2.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. 3.Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање. 4. Ве молиме не го направи спорови во рамките на 60days , ова е несакана.Ние не прифаќаме никакви спорови за погрешен следење meassage.
Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции.
1. Предмет : Висок квалитет на СТП Покрие Случај За S4 I9500.
2. Состојба : 100% Сосема НОВ.
3. Материјал : висок квалитет на СТП.
4. Ажурирајте го вашиот ТЕЛЕФОН безбедно и заштитени во стил со овој кожата случај додаток
5. Се лизга во вашиот ТЕЛЕФОН да додадете прскање на боја.
6. Достава на инстант сите околу заштита од гребнатини, Изградена од мазна, да се третира гума што е отпорен на нечистотии и дамки, Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани од кожата.
7. Шок абсорбента, shatterproof, и анти-нула материјал
8. Големина : Совршено се вклопуваат
8 бои : Црна, бела, жолта, црвена роза, зелен, Derk сина, портокалова, светло сина
Pls забелешка каква боја сакате.Или ние ќе ги испрати еден случаен избор

Кон својствата

дизајн:
Бизнис,Обичен
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
UXpress
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Модел На Samsung:
I9500 Galaxy S IV
Тип:
Флип Случај
Бои:
Црна,бела,сина,Топла розова,црвена,портокалова,светло сина
Тип:
Случај
Број На Модел На:
назад флип случај за s4 i9500

Најдобри предлози во категоријата