.

.

Луксузна Оригинални Паричникот СТП Кожа Флип Случај Покритие За Huawei Чест 4X Мобилен Телефон Школка Задниот Поклопец Со Држачот на Стојат & Подарок

Луксузна Оригинални Паричникот СТП Кожа Флип Случај Покритие За Huawei Чест 4X Мобилен Телефон Школка Задниот Поклопец Со Држачот

DEN 201.12
DEN 181.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. Луксузна Оригинални Паричникот СТП Кожа Флип Случај Покритие За Huawei Чест 4 X Мобилен Телефон Школка Задниот Поклопец Со Држачот на Стојат & Подарок
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај телефон школка задниот поклопец. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

Кон својствата

Големина:
5.5 inch
Карактеристики:
Луксузна СТП кожа
Бренд Име:
MODAZONGYE
дизајн:
Обична
Функција:
Анти-удар
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
боја:
како се покаже слика
Dropshipping:
Поддршка
микс боја:
Поддршка
Бесплатен превозот :
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
квалитет:
Висок квалитет
Стил:
Популарната
Компатибилен:
За Huawei Чест 4X
Број На Модел На:
Телефон Случај За Huawei Чест 4X

Најдобри предлози во категоријата