.

.

За Coque Xiaomi Redmi4X Случај Redmi 4X Покрие Флип Стојат Кожен Паричник Случај За Xiaomi Redmi 4 X Премиер Телефон Торба Покрие

За Coque Xiaomi Redmi4X Случај Redmi 4X Покрие Флип Стојат Кожен Паричник Случај За Xiaomi Redmi 4 X Премиер Телефон Торба Покрие

DEN 181.92
DEN 124.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на Нашиот Магазин
Сакате да имате среќен шопинг!!!
Внимание !!!! Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи по парцела лево Кина , ве Молиме да не го отвори спорот, ако вие не може да се прими во 60 работни дена . Ако сакате да ја пратите пратката до испорака успешно , pls изберете Кина пост воздух mail со додавање на дополнителни трошоци ,
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда примачот е полна вистинско име во цел.
Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига!
1,прифаќаме различни плаќање : Visa ,Master Card ,Зачувам
2, голем попуст е достапен за вас ако ви треба голем износ , ве молиме контактирајте со нас .
1,Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. 2,Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда. 3,На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат. 4, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход 1. Ние нудиме целосна наплата ако не го добиете вашиот цел на нашата вети време.
2. За квалитетот на производот проблеми ,ве молиме контактирајте со нас и ни обезбеди и со докази во рамките на 3.дена по приемот .Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само за поправка. 4. Како предмети се враќаат, купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест
1,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот ,ви Благодариме 2, во Врска со Спорот : Пред да го отвори спорот, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние може да се направи нешто подобро, или враќање на пари за да можете повеќе да се повтори.

Кон својствата

Бренд Име:
VBNM
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка 4X
дизајн:
Сјајни,Метален
Големина:
5.0 inch
Карактеристики:
Нечистотија-отпорен на
Одговара Модел На Телефон:
За Xiaomi Redmi4X
квалитет:
Висок Квалитет,Одличен A++++
Функција:
Fundas Capa Став coque Заштитни
Стил:
Луксузна & Гроздобер & Ретро & Fashion
Материјал:
Hight Квалитет Slik Кожа + Назад Тежок Случај
Опис 1:
Мобилен Телефон Кеси Заштитна Случаи Торбичка
Опис 2:
Магнет Магнетни Со Кредитна Картичка Носителот
Опис 3:
Ултра Тенка Кожа Флип Stander Телефон Случај
Луѓе:
Подарок за жените, маж,Девојка,Момче

Најдобри предлози во категоријата