.

.

(3 Стилови) Луксузни Magnatic Покрие Случај За Samsung Галакси S7 G930F СТП Кожа Флип Случај За Samsung S7 G930 Со Картичка

(3 Стилови) Луксузни Magnatic Покрие Случај За Samsung Галакси S7 G930F СТП Кожа Флип Случај За Samsung S7 G930 Со Картичка

DEN 127.68
DEN 110.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

(3 Стилови) Луксузни Magnatic Покрие Случај За Samsung Галакси S7 G930 F СТП Кожа Флип Случај За Samsung S7 G930 Со Картичка
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
За нашиот производ : Ние се обидуваме се потрудиме да ви даде најдобри производи За нашата услуга : се однесуваме секој клиент искрено ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас За превоз : Ние нормално испратите Кина пост мали парцели, но ако ви треба побрзо ве молиме изберете локација за подигнување или ЕМС ... Последна Благодарност за купување на нашите производи, кога ќе се колет ,има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ако сакате тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди во вашите повратни информации, ние ќе направите подобро за вас ,ви благодариме ~~~

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7
Големина:
For Samsung Galaxy S7
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Металик,Jewelled
Карактеристики:
Паричникот Флип Стојат
Бренд Име:
маслиново лист
Компатибилен 1:
Паричникот Случај за Samsung Галакси S7
Компатибилен 2:
Телефон Случај за Samsung Галакси G930F
Компатибилен 3:
случај за samsung галакси s7
Компатибилен 4:
Флип Случај за Samsung S7 G930
квалитет:
А++++++
Материјал:
СТП Кожа
Тип:
Случај
Стилови:
обезбеди 3 стилови

Најдобри предлози во категоријата