.

.

Телефон случај За Европски Vesion LG LV5 K10 (2017) X400 M250N K20 плус 5.3-инчен Цртан филм Висок Квалитет Насликани TPU Меки Силиконски

Телефон случај За Европски Vesion LG LV5 K10 (2017) X400 M250N K20 плус 5.3-инчен Цртан филм Висок Квалитет Насликани TPU Меки

DEN 68.64
DEN 48.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Купи 3 телефон случаи или погоре, ние ќе ви ја испратиме 1 бесплатен мобилен телефон рака.
Телефон случај За Европски Vesion LG LV5 K10 (2017) X400 M250 N K20 плус 5.3-инчен Цртан филм Висок Квалитет Насликани TPU Меки Силиконски
Овој случај е за LG K10 2017 верзија, ако сакате да купите LG K10 2016 верзија, ве молиме да се купи тука :
https : //www.aliexpress.com/store/product/Phone-case-For-LG-k10-Cute-Cartoon-High-Quality-Painted-TPU-Soft-Phone-Case-Back-Cover/603547_32688514794.html?spm=2114.12010615.0.0.5ce5139e Cs4c Ha
Карактеристики :
100% Сосема Нов, изработени од зелен материјали, ултра мала тежина и тенок.
Заштити вашиот мобилен телефон од гребнатини и прашина.
Секоја дупка совршено да се совпаѓаат (Слушалка, МИКРОФОН, итн.).
Достапни во различни бои и дизајни.
Спецификација :
Материјал : Објект е направен од Висок квалитет на УВ + TPU обезбедува ултра мала тежина.
Боја : Насликани обрасци
Пакетот Вклучува :
1 X Случај
(Купи 3 телефон случаи или погоре, ние ќе ви ја испратиме 1 бесплатен мобилен телефон рака.)
Повеќе Детали :
Прилагодување е достапно за секој модел 50pcs и 5pcs секој модел најмалку.

Кон својствата

Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Слатки,Шарени,Животно,Гроздобер
Компатибилен Бренд:
LG
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Мека Случај
Големина:
5.3-inch
Бренд Име:
Lulumi

Најдобри предлози во категоријата