.

.

3d Олеснување Силикон за Алкател Еден Допир Идол 3 (5.5 inch) OT-6045 6045Y 6045K TPU Случај за Алкател Еден Допир Идол 3 5.5Fundas

3d Олеснување Силикон за Алкател Еден Допир Идол 3 (5.5 inch) OT-6045 6045Y 6045K TPU Случај за Алкател Еден Допир Идол 3 5.5Fundas

DEN 120.96
DEN 82.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Телефон Случаи за Алкател Еден Допир Идол 3 (5.5 inch) OT-6045 6045 Y 6045 K Задниот Поклопец Силикон TPU Мека Телефон Случај за Алкател Еден Допир Идол 3 Fundas
- 100% Сосема Нов Случаи
- Направен од високо-квалитетен Материјал
- Моден дизајн, Лесен и Издржлив
- Заштита на вашите вредни инвестиции од рбет и да се оштети
- Спакувани со opp вреќа
- Мобилен Телефон Случај * 1 ( Не се вклучуваат телефон)
Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети. Добредојдовте на големо .
Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. Ви благодариме за вашиот разбере
Прифаќаме само Alipay . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Пратката поддршка Кина пост воздух mail , Epacket , EMS , курирската служба DHL .
Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
- Ако не се примени на објект во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на dilivery датум , ви благодариме
Ние сме професионални производител на мобилен телефон случај во Кина. Нашата фабрика може да се произведуваат многу видови на телефон додатоци.
Ние продаваме телефон додатоци во целиот свет, корисниците многу се допаѓа дизајнот на нашиот производ . Тие рекоа дека производите се најдобри тие се исполнат. Повеќето од нив се задржи многу долгорочна соработка со нас.
На нашите професионални и искусни инженери се специјализираат во телефонот случај за повеќе од 5 години, тие знаат точно она што вид на дизајн е погодна за луѓето и каков вид на дизајн ќе го направи на квалитетот повеќе толку подобро . сметаме дека ова ќе биде најголема поддршка за нашите клиенти, ние сме сигурни дека ќе може да се прошири на вашиот бизнис брзо и во иднина за многу долг рок и повеќе област.
Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработи најголем профит. Имаме строга ОК и КК систем. Поправка стапка на нашиот производ е под 1‰ .
Силен капацитет на производство : 50000 парчиња месечно, може да обезбеди било прилагодено дизајн телефон случај или пакет по барање.

Кон својствата

Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше
Карактеристики:
Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
Компатибилен Бренд:
За Алкател
квалитет:
Висок Квалитет На++++++
Компатибилен Модел:
за Алкател Еден Допир Идол 3 (5.5 inch) OT-6045 6045Y 6045K
Функција:
Подарок за Жена мажите девојки
Стил:
Мода, Симпатична, Луксузни, Елегантен, 2016 Година Најновите Funda
Материјал:
3D Олеснување TPU Случај
дизајн:
цртан филм,животно
Пад на превозот:
Поддршка
Тип:
Случај
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)

Најдобри предлози во категоријата