.

.

За Huawei Чест 8 Лајт Случај 5.2 инчен СТП Кожа Покривајте Телефонот Случај За Huawei Чест 8 Лајт PRA-TL10 PRA-TL01 Случај Назад Флип Торба

За Huawei Чест 8 Лајт Случај 5.2 инчен СТП Кожа Покривајте Телефонот Случај За Huawei Чест 8 Лајт PRA-TL10 PRA-TL01 Случај Назад

DEN 194.88
DEN 156.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. За Huawei Чест 8 Лајт Случај 5.2 инчен СТП Кожа Покривајте Телефонот Случај За Huawei Чест 8 Лајт PRA-TL10 PRA-TL01 Случај Назад Флип Торба
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

Кон својствата

Материјал:
кожа
Карактеристики:
Луксузна СТП кожа
Бренд Име:
MODAZONGYE
дизајн:
Обична
Функција:
Анти-удар
Тип:
Паричникот Случај
Големина:
5.2 inch
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
боја:
како се покаже слика
Dropshipping:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
Компатибилен 1:
Телефон Случај За Huawei Чест 8 Лајт PRA-TL10 PRA-TL01
Компатибилен 2:
Случај За Huawei Чест 8 Лајт
Компатибилен 3:
За Huawei Чест 8 Лајт Случај
Компатибилен 4:
За Huawei Чест 8 Лајт Телефон Случај
Компатибилен 5:
За Huawei Чест 8 Лајт Случај Кожа
Компатибилен 6:
За Huawei Чест 8 Лајт Случај Флип

Најдобри предлози во категоријата