.

.

Луксузна LED Блиц Светлина Телефон Случај За Samsung Галакси S6 S7edge Забелешка 4 Note5 A3 А5 О7 J3 J5 J7 Премиер Прозрачна Сјајот Јасен Случај

Луксузна LED Блиц Светлина Телефон Случај За Samsung Галакси S6 S7edge Забелешка 4 Note5 A3 А5 О7 J3 J5 J7 Премиер Прозрачна

DEN 95.52
DEN 74.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Луксузна LED Блиц Светлина Телефон Случај За Samsung Галакси S6 S7edge Забелешка 4 Note5 A3 А5 О7 J3 J5 J7 Премиер Прозрачна Сјајот Јасен Случај
Внимание Ве Молиме>>
Како Да Го Користите >> >
Ве молиме да го поставите вашиот телефон ДОВЕДЕ пред да го користите! Кога се јавувате, вашиот мобилен телефон ќе има флеш светлина низ шарени случај
Светло блицот може да се користи само кога станува call & вашиот мобилен телефон е заклучен up!
Чекори за Светло за Блиц : .
1. Отворете "прилагодување" на Менито На вашиот телефон
2. Потоа отворете " Пристапност
3. Притиснете го копчето " LED Блиц Remner
*Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме.
*Совршено одговара на обликот.
*Издржлив и перат.
*Го заштити вашиот од прашина, гребење и шок.
*Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
Над 2 компјутери е prefered ,и ќе се добие колку што е 3% off
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.

Кон својствата

Материјал:
Бренд Име:
Wolkerfly
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8,Галакси S6 работ,Забелешка 5,Galaxy S6 работ плус,Galaxy Серија,Галакси J Серија,Галакси Note4,Galaxy Note III,Galaxy S8 Плус,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S6
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
LED Блиц Светлина Телефон Случај
дизајн:
Спортски,Транспарентен,Обична,Сјајна,Бизнис
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
5
Број На Модел На:
SJK0988
Compatiable за 1:
LED Блиц Светлина Случај За Samsung S6 s6edge s7 S7edge
Compatiable за 2:
LED Блиц Светлина Случај За Samsung Забелешка 4 Забелешка 5
Compatiable за 3:
LED Блиц Светлина Случај За Samsung A3 А5 О7 J3 J5 J7 Премиер
Функција:
LED Блиц Светлина Телефон Случај Прозрачна Сјајот Јасен Случај
Продажба:
Трговија На Големо И Мало Dropshipping

Најдобри предлози во категоријата