.

.

IIOZO Ултра Тенка Црвена Случај За iphone 7 7plus Симпатична Мечка Цвет Самовила Мачка Телефон Случаи Назад Целосно Покритие за iphone 8 8plus Школка Торба

IIOZO Ултра Тенка Црвена Случај За iphone 7 7plus Симпатична Мечка Цвет Самовила Мачка Телефон Случаи Назад Целосно Покритие

DEN 239.04
DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Материјал:
PC + TPU
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 7
Бренд Име:
iiozo
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Егзотични,Животински,Слатки,Шарени
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
4.7/5.5
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
мека работ+тешко назад
function1:
мала тежина,добар изглед, мазна рака чувство
Стил:
Мода/Традиционална/3D олеснување/Жени
function2:
Нечистотија Доказ/Анти-удар Шок-Доказ/Анти-Нула /Анти-Пропадна
Пакет:
OPP вреќа
микс боја:
Поддршка
Продажбата на начин:
Трговија на големо/мало
Карактеристика 2:
Мечка/ цвет самовила/ мачка

Најдобри предлози во категоријата