.

.

За Леново Атмосфера K5 5 Калено Стакло Екран Заштитник Филм За Леново Атмосфера K5 Плус Леново K5 Плус A6020 стакло Заштитна Фолија

За Леново Атмосфера K5 5 Калено Стакло Екран Заштитник Филм За Леново Атмосфера K5 Плус Леново K5 Плус A6020 стакло Заштитна

DEN 119.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Функција : Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.26 mm Цврстина : 9 H Пакет се вклучуваат : 1*Калено стакло Екран заштитник 1*екран чистење на хартија(Сува) 1*Алкохол за чистење на хартија(Мокра) Погоден за : За Леново Атмосфера K5 /Леново K5/A6020 A6020a40 5-инчен За Леново Атмосфера K5 Плус /Леново K5 Плус /A6020 A6020a46 5-инчен
Функција На Опис

Кон својствата

Карактеристики:
За Леново Атмосфера K5 Плус /Леново K5 Плус /A6020 A6020a46
Функција:
Анти-удар
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Големина:
For Lenovo Vibe K5 Plus /Lenovo K5 Plus /A6020 A6020a46 5-inch
дизајн:
Транспарентна
Бренд Име:
wierss
Компатибилен Бренд:
За Леново Атмосфера K5 /Леново K5/A6020 A6020a40 5-инчен

Најдобри предлози во категоријата