.

.

За LG G6 (2017) 5.7 Тенок TPU Рамка Тешко Акрилик Задниот Браник Случај Shockproof Заштитна Транспарентен Јасно Покритие За LG G6 Плус@

За LG G6 (2017) 5.7 Тенок TPU Рамка Тешко Акрилик Задниот Браник Случај Shockproof Заштитна Транспарентен Јасно Покритие За

DEN 143.52
DEN 122.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Компактен Домот Стилски
Слим-одговара Заштита, вклучувајќи Екран Покриеност со Анти-Нула и Шок Апсорпција на сите страни
Тоа Совршено се совпаѓа со вашиот Телефон е форма
Лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај
Тоа е Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и кроењето
Материјал : TPU Акрилик Компатибилен со : За LG G6/G6 Плус
Пакет содржи : 1 X TPU Arylic Случај


Кон својствата

Тип:
браник
Бренд Име:
ELEPHONE
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
No
Големина:
5.7 inch

Најдобри предлози во категоријата