.

.

Тешко PC Случај Ултра Тенок Јасно Тврд Пластичен Капак Заштитна Кожата, Huawei P8 Лајт 2017 /P9 Лајт 2017 /Чест 8 Лајт /Нова Лајт

Тешко PC Случај Ултра Тенок Јасно Тврд Пластичен Капак Заштитна Кожата, Huawei P8 Лајт 2017 /P9 Лајт 2017 /Чест 8 Лајт /Нова

DEN 57.12
DEN 52.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
Тешко PC Случај Ултра Тенок Јасно Тврд Пластичен Капак Заштитна Кожата, Huawei P8 Лајт (2017) / P9 Лајт (2017) / Чест 8 Лајт / Нова Лајт / GR3 (2017) 5.2"
Карактеристики : *Бренд нови
*Материјал : Пластика
*Совршена монтирање капак заштитува вашиот Телефон
*Ефикасно да го заштитува вашиот Телефон од прашина, нечистотија, се судрат и гребнатини
*Целосен пристап до сите контрола на копчиња, без отстранување на случај
*Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен *Повеќе други модели во нашата продавница Компатибилен Модел : * * * За Huawei P8 Лајт (2017) 5.2"
*За Huawei P9 Лајт (2017) 5.2"
*За Huawei Чест 8 Лајт 5.2"
*За Huawei Нова Лајт 5.2"
*За Huawei GR3 (2017) 5.2"
Пакет се Вклучени : 1 x PC Случај

Кон својствата

Материјал:
P8 Лајт 2017, P9 Лајт 2017, За Чест 8 Лајт, GR3 2017, Нова Лајт
дизајн:
Обична,Сјајна,Проѕирна
Големина:
5.2 Inch
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
HANPINYOU
Материјал:
Крути Пластични / PC
Карактеристики:
Сјајна, Проѕирна, Тенок, Кристално
Тип:
PC Заштита Школка
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
1 Компјутер
Компатибилен Model1:
За Huawei P8 Лајт (2017) 5.2
Компатибилен Model2:
За Huawei P9 Лајт (2017) 5.2
Компатибилен Model3:
За Huawei Чест 8 Лајт 5.2
Компатибилен Model4:
За Huawei Нова Лајт / GR3 (2017) 5.2

Најдобри предлози во категоријата