.

.

за Лета Stratus 7 FS458 Случај, Нова Пристигнување 12 Бои, Фабрика Цена Флип СТП Кожа Ексклузивни Случај за Лета Stratus 8 FS408

за Лета Stratus 7 FS458 Случај, Нова Пристигнување 12 Бои, Фабрика Цена Флип СТП Кожа Ексклузивни Случај за Лета Stratus 8 FS408

DEN 239.52
DEN 204.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! кога редоследот на објектите,pls се пополни во името на примачот име и презиме, детални адреса, проверете го и поштенски код и телефонски број, ви благодарам.

Кон својствата

Материјал:
Летаат Stratus 7 FS458, Летаат Stratus 8 FS408
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Симпатична,Украсени
Бренд Име:
SZLHRSD
Големина:
4.5 icnh
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Флип СТП Кожа Ексклузивни Случај
Компатибилен Бренд:
за Doogee Микс 2
Модел 1:
За Лета Stratus 7 FS458
Модел 2:
за Лета Stratus 8 FS408

Најдобри предлози во категоријата