.

.

Луксузна Алуминиум Метал Флип Случај За Samsung Galaxy Note 8 7 5 4 3 Случај Оклоп Покрие Целосна Тешки Заштита Телефон Додатоци

Луксузна Алуминиум Метал Флип Случај За Samsung Galaxy Note 8 7 5 4 3 Случај Оклоп Покрие Целосна Тешки Заштита Телефон Додатоци

DEN 1295.52
DEN 1140.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Луксузна Алуминиум Метал Флип Случај За Samsung Galaxy Note 8 7 5 4 3 2 N9500 Случај Оклоп Покрие Целосна Тешки Заштита Телефон Додатоци

Кон својствата

Материјал:
за samsung note 8, за samsung забелешка 7, за samsung забелешка 4, за samsung note 3, за samsung note 2, за samsung забелешка 5
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Модел На Samsung:
Забелешка 5,Galaxy Note 7,Galaxy Note 8,Галакси Note4,Galaxy Note III
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита
Бренд Име:
R-САМО
дизајн:
Спортски,Метален
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung

Најдобри предлози во категоријата