.

.

Baseus PC Носителот Телефон Случај за iPhone X Ултра тенок Назад Луксузни телефон случаи за iphone X Луксузни Телефон Потпирачот Случај За iPhoneX

Baseus PC Носителот Телефон Случај за iPhone X Ултра тенок Назад Луксузни телефон случаи за iphone X Луксузни Телефон Потпирачот

DEN 505.44
DEN 354.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Baseus PC Носителот Телефон Случај за i Phone X Ултра тенок Назад Луксузни телефон случаи за iphone X Луксузни Телефон Потпирачот Случај За i Phone X

Кон својствата

Бренд Име:
BASEUS
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
дизајн:
Сјајни,Метален,Транспарентна
Големина:
For iPhone X
Карактеристики:
За iPhone X Capinhas Гел Школка, Мобилен Телефон Случај За iPhone X
Compatiable Модел На Телефон:
За iPhone X
Материјал:
PC
боја:
Црна, Бела, Црвена, Сина
Функција На:
Мобилен Телефон Додатоци
Функција Б:
Луксузна Телефон Потпирачот Случај За iPhoneX
Функцијата C:
Телефон случај за iphone X
функцијата D:
Луксузна телефон Случај За iPhone X
функцијата Е:
Носителот Телефон Случај за iPhone X

Најдобри предлози во категоријата