.

.

GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Archos Core 55 4G 5.5 инчен Мода СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме Торба Штит

GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Archos Core 55 4G 5.5 инчен Мода СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме Торба Штит

DEN 240.00
DEN 228.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Бренд : GUCOON
Состојба : 100% Мода Нови
Материјал : Кожа СТП
Боја : 21 Бои
Внатре Случај : Нема внатрешноста на силиконски или пластика, тоа има лепак налепница /лепак лента
Функција : Потпирачот, Паричник, Картичка Слотови, Рака
Трговија на големо/dropship : Поддршка
Се вклопуваат совршено за вашиот телефон за да се заштитат од шок, нула, нечистотија и други секојдневна употреба. Пакување се вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај 1 x Рака
Производот Се Покаже :
Предмети може да заинтересирани :

Кон својствата

Бренд Име:
GUCOON
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб
дизајн:
Егзотични,Ткаеше,Животно,Симпатична,Гроздобер
Големина:
5.5inch Screen
Карактеристики:
Цртан Филм, Паричник, Карта Сопствениците, Потпирач, Магнет
Компатибилен Бренд:
ARCHOS
Материјал:
СТП Кожа, а не Вистинска Кожа
Капка брод:
Поддршка
Мажите Корист Бои:
Черепот Тигар Волкот Фокс Маскирна Пиратски
Жените Корист Бои:
Ајфеловата Кула Пеперутка Мачка Писе Куче Був Цвет Девојки Tatto Campanula
Состојба:
Нова Мода
Внатре Случај:
Не внатрешноста на силиконски или пластични случај
Стил:
Лепак Налепница / Лепак Лента
Модел На Телефон:
за Archos Core 55 4G

Најдобри предлози во категоријата