.

.

XSKEMP Кожа Флип Случај За HUAWEI P8 Лајт Година Ембос Паричникот Потпирачот се Покриваат Со 9H Вистински Калено Стакло Екран Заштитник Филм

XSKEMP Кожа Флип Случај За HUAWEI P8 Лајт Година Ембос Паричникот Потпирачот се Покриваат Со 9H Вистински Калено Стакло

DEN 231.36
DEN 220.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


XSKEMP Кожа Флип Случај За HUAWEI P8 Лајт 2016 Година Ембос Паричникот Потпирачот се Покриваат Со 9 H Вистински Калено Стакло Екран Заштитник Филм
Опис На Производот :
За Случај :
1. Материјал : Кожа СТП
2.100% Сосема нов и висок квалитет.
3.100% совршено се вклопуваат, бидете сигурни дека телефонот е заштитена и престој трим 4.Точни cutouts за да се овозможи целосен пристап на телефон карактеристики За Калено Стакло Филм : Површинска цврстина 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм, овој екран заштитник дури и ќе го заштитите вашиот уред од екранот против остри предмети, како што се ножеви и копчињата.
Oleophobic слој : Oleophobic слој брани против отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти.
Анти-Експлозија : Овој екран заштитник пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм (ако се скршени). Тие не се остри, што го прави побезбеден од други производи од стакло.
1.Калено Стакло екран заштитник има 9 H цврстина фактор, калено стакло, ултра трајни
2.Калено Стакло екран заштитник е анти-да се загрози & анти-нула &Анти-Експлозија
3.Калено Стакло екран заштитник има oleophobic нано слој и HD оптички transmittance
4.Калено Стакло екран заштитник го задржува максимална допир одговорност
5.Специјални површински третман процес
6.Супер челик обработка, излив на ситни честички за да се спречи екран burs Пакет се Вклучени :
Ако изберете "Нема Калено Стакло Филм",ќе добиете :
1 X Случај
Ако изберете", Со Калено Стакло Филм",ќе добиете :
1 X Случај
1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување .
1 X Сува Ткаенина За Чистење
1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Кон својствата

Материјал:
Не Калено Стакло, Со Калено Стакло
Бренд Име:
XSKEMP
дизајн:
Обична,Сјајни,Бизнис,Гроздобер
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
СТП Кожа
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
N/A
Тип:
Флип Случај
Тип:
Флип Случај
Материјал:
СТП Кожа
feature1:
Луксуз,Потпирач
feature2:
Анти-нечистотија, Анти-нула, Shockproof
Тип:
ембос
калено стакло филм:
9H,2.5 D,0.26 мм,Анти-Нула,Shockproof,Калено Стакло
Компатибилен Model1:
За Huawei P8 Лајт 2016 Година

Најдобри предлози во категоријата