.

.

Capa Xiaomi Mi А1 Случај Анти-Удар TPU & PC Телефон Случај За Xiaomi Mi А1 Покрие Xiaomi MiA1 Xiaomi Mi 5X Носителот Стојат Funda HATOLY]

Capa Xiaomi Mi А1 Случај Анти-Удар TPU & PC Телефон Случај За Xiaomi Mi А1 Покрие Xiaomi MiA1 Xiaomi Mi 5X Носителот Стојат

DEN 196.32
DEN 163.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
[ Број на модел ] : За Xiaomi Mi А1 / Mi 5 X 5.5 инчен
[Материјал] : Направен Од Висок Квалитет Со Силиконска + Пластика
[Функција] : 2 во 1 + Dual Layer Оклоп + Anti-удар Маска + Потпирачот
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Ве Молиме Внимание
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Кон својствата

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми 5X
дизајн:
бизнис
Големина:
Case For Xiaomi Mi A1 / Mi 5X 5.5 inch
Компатибилен Модел:
Случај За Xiaomi Mi А1 / Mi 5X 5.5 инчен
Материјал:
Висок Квалитет Со Силиконска & Пластика
боја:
Црна,Сина,Зелена,Портокалова,Розова,Виолетова,Црвена,Бела
Стил:
бизнисот,модата
Карактеристики 1:
Анти-удар,Потпирач,Анти-намалувањето
Продажбата на начин:
трговија на големо и на мало
одговара за толпата:
девојка момче жени мажи Mulheres femmes дан Homens Hombres hommes garoto
Карактеристики 2:
Анти-намалува,Anit-нечистотија

Најдобри предлози во категоријата