.

.

Телефон случај за полнење За Motorola Мото C Плус 5-инчен Симпатична Цртан филм Висок Квалитет Насликани TPU Мека Телефон Случај Силиконска Кожа Задниот Капак на Школкат?

Телефон случај за полнење За Motorola Мото C Плус 5-инчен Симпатична Цртан филм Висок Квалитет Насликани TPU Мека Телефон Случај

DEN 68.64
DEN 48.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Купи 3 телефон случаи или погоре, ние ќе ви ја испратиме 1 бесплатен мобилен телефон рака.
Телефон случај за полнење За Motorola Мото C Плус 5-инчен Симпатична Цртан филм Висок Квалитет Насликани TPU Мека Телефон Случај Силиконска Кожа Задниот Капак на Школката
Featur es :
100% Сосема Нов, изработени од зелен материјали, ултра мала тежина и тенок.
Заштити вашиот мобилен телефон од гребнатини и прашина.
Секоја дупка совршено да се совпаѓаат (Слушалка, МИКРОФОН, итн.).
Достапни во различни бои и дизајни.
Спецификација :
Материјал : Објект е направен од Висок квалитет на УВ + TPU обезбедува ултра мала тежина.
Боја : Насликани обрасци
Пакетот Вклучува :
1 X Случај
(Купи 3 телефон случаи или погоре, ние ќе ви ја испратиме 1 бесплатен мобилен телефон рака.)
Повеќе Детали :
Прилагодување е достапно за секој модел 50pcs и 5pcs секој модел најмалку.

Кон својствата

Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Motorola
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Егзотични,Животински,Гроздобер,Геометриски,Слатки,Шарени,Апстракт,Спортски
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
5-inch
Карактеристики:
Мека Случај
Бренд Име:
Lulumi

Најдобри предлози во категоријата