.

.

За Huawei P10 Лајт Плус Мека TPU Црна Школка за 5C Телефон Случај за Huawei Колега 8 9 Поклопец Графити Шема Coque

За Huawei P10 Лајт Плус Мека TPU Црна Школка за 5C Телефон Случај за Huawei Колега 8 9 Поклопец Графити Шема Coque

DEN 138.24
DEN 94.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

За Huawei P10 Лајт Плус Мека TPU Црна Школка Телефон Случај за Huawei Колега 8 9 9 Pro Покрие Графити Шема Coque
Црна Мека TPU За Huawei Модел на Телефон Шоу
Печатени на телефонот е Ист Дијаграм
Различни Модели на телефони имаат Различни Локација Камера Дупка
Компатибилен Модел : За Huawei Чест 5 C (5.2 Инчи)
За Huawei P10 (5.1 Inch) За Huawei P10 Лајт (5.2 Inch) За Huawei P10 Плус (5.5 Inch) За Huawei Mate8 (6.0 Inch) За Huawei Mate9 (5.9 Инчен) За Huawei Mate9 Про (5.5 Inch)
Карактеристики : {1} : 100% Нов и Висок Квалитет на Црна Мека TPU Материјал ; {2} : 1.0 mm Дебелина + Мек, Флексибилен {3} : 1440 HD Шарени Рамна Површина за Печатење {4} : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена; {5} : Совршено се Вклопуваат,Пристап до Сите функционира Без Отстранување На Случај; Пакет се Вклучуваат : 1 X Phone Случај ( Не Вклучуваат Видиме и Lanyard ) Купи 3 компјутери и повеќе , 7 % попуст попуст. Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !! Капка / Слободен Брод Поддршка !!
Графити Тема Шоу

Кон својствата

Материјал:
За Huawei P10, За Huawei P10 Лајт, За Huawei P10 Плус, За Huawei Колега 8, За Huawei Колега 9, За Huawei Mate9 Про, За Huawei Чест 5C
Карактеристики:
црна мат
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Големина:
5.1-6.0 inch
Функција:
Анти-удар
дизајн:
Ткаеше,Мат
Бренд Име:
WISAPI
Компатибилен Бренд:
Huawei
Материјал:
Црна Мека TPU Маска
Функција:
Графити Дизајн Насликани
Дебелина:
Ултра Тенок 1.0 mm
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Поддршка ( 1 ):
За Huawei Mate8 Случај 6.0 инчен
Поддршка ( 2 ):
За Huawei Mate9 Школка 5.9 инчен
Поддршка ( 3 ):
За Huawei Mate9 Про 5.5 инчен
Поддршка ( 4 ):
За Huawei P10 / P10 Лајт / P10 Плус Маска
Поддршка ( 5 ):
За Huawei Чест 5C Coque 5.2 инчен
Тип:
Случај

Најдобри предлози во категоријата