.

.

За Oneplus 3 Т 3t Случај Кожа Coque Џеб Јаже Holster Универзална Повлече Табот Торбичка Покритие За Еден плус 5 3 2 1 Oneplus 5t 3T 5.5

За Oneplus 3 Т 3t Случај Кожа Coque Џеб Јаже Holster Универзална Повлече Табот Торбичка Покритие За Еден плус 5 3 2 1 Oneplus

DEN 95.52
DEN 90.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За Oneplus 3 Т 3t Случај Кожа Coque Џеб Јаже Holster Универзална Повлече Табот Торбичка Покритие За Еден плус 5 3 2 1 Oneplus 5 3 T 5.5"
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно .
Производ Feacture :
*100% сосема нов висок квалитет случај. *Моден дизајн , го спречува вашиот телефон падне. *Во Случај е Лесно да го вметнете и отстраните. *Заштита на површината против триење и покритие нула marks & прашина. * Се изразуваат со прилагодување на вашиот телефон и да направат да се издвоите. Пакет : 1 x Случај
Вистински фото
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
1.Ние ќе ја испрати својата парцела, како фас што можеме,обично winthin 1-3 работни дена.( Посебен Празник не е вклучена) 2. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема превозот информации по парцела лево Кина.Тоа обично трае околу 30-60 работни дена да пристигне во вас. 3. Препорачуваме Испорака : 1) Ali Express Saver Превозот( 15-45 дена) 2) Ali Express Стандард за Испорака( 25-45 дена) 3)Кина Пост Регистрирани Воздух Mail( 26-48 дена) 4) DHL/ Express ( 7-15 дена) 4.Пратката може да биде одложен поради лошите временски услови или царинење, ве молиме почекајте повеќе денови трпеливо.Ви благодариме за соработката. 1.100% гаранција нови стоки и добро состојба. 2.Ако сте незадоволни со објектот,ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или напуштање на било какви негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. 3.Ве молиме потврдете го испорака штом ќе ја прими стоката. Ако не примате парцела близу до крајот на заштита дена, ве молиме да ни побара да се прошири заштита дена.

Кон својствата

дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Обичен
Компатибилен Бренд:
Oneplus
Тип:
Торбичка
Големина:
5.5 inch
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
За Oneplus 3 3t Еден плус 3 3 t Случај
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
Meaford
боја:
Бела,Црна,Зелена, Сина,Розова,Роза,Црвена,Жолта,Портокалова,Виолетова
ОДГОВАРА ЗА:
За Oneplus 3T A3010 / Oneplus 3 A3000
Одговара за 2:
За Oneplus еден / Oneplus две /Oneplus три /еден плус 1 2 3
Материјал:
СТП Кожа
feacture:
Телефон Кеси Торбичка Се Повлече Ракав Кожа Покрие Целосно Заштитен Fundas
Feacture 2:
Универзален Телефон Случај за 5.5 инчен Мобилен телефон
Број На Модел На:
За Oneplus 3 Ракав Торба Торбичка Телефон Случаи Funda Capa Hoesje
Стил:
СТП Кожа Случај за Oneplus 3T 3 2 1 A2001 5.5
is_customized :
Yes

Најдобри предлози во категоријата