.

.

сфор Samsung Галакси J5 Премиер Случај Nillkin Матирано Shield Задниот Поклопец Мат Случај За Samsung Галакси On5 Година Подарок Екран Заштитник

сфор Samsung Галакси J5 Премиер Случај Nillkin Матирано Shield Задниот Поклопец Мат Случај За Samsung Галакси On5 Година

DEN 431.52
DEN 345.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Материјал:
PC
Пакет:
Случај & Screen Protector
Големина:
5.0
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
NILLKIN
дизајн:
matte
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Карактеристики:
matte
Мало Пакет:
Yes

Најдобри предлози во категоријата