.

.

Топла продажба! Bylynd M11 Случај Нов Пристигнување 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска за Bylynd M11 Случај

Топла продажба! Bylynd M11 Случај Нов Пристигнување 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска за Bylynd M11 Случај

DEN 205.92
DEN 187.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Производ детали
100% одговара за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
Shippment
Нашата Продавница default Логистика е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации (превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само).Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време(25-60 дена).ако ви треба на следење на број, ве молиме да плаќаат повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Повеќе Производи во нашата продавница,ве молиме одете :
Опис На Производот

Кон својствата

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Maxred
Функција:
Анти-удар
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Bylynd
Број На Модел На:
Случај за Bylynd M11
Бои:
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки
Место на Потекло:
Guangdong,Кина

Најдобри предлози во категоријата