.

.

за Fundas Чест 5X СТП Кожен Паричник Случај Флип Телефон Покрие Случај за Huawei Чест 5X GR5 Ретро Кеси Holster GG

за Fundas Чест 5X СТП Кожен Паричник Случај Флип Телефон Покрие Случај за Huawei Чест 5X GR5 Ретро Кеси Holster GG

DEN 357.12
DEN 239.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


за Fundas Huawei Чест 5 X СТП Кожен Паричник Случај Флип Телефон Покрие Случај за Huawei Чест 5 X GR5 Ретро Кеси Holster GG
Стр roduct карактеристики :
1 , Овој производ се состои од високо-квалитет p u eather + матирано боја внатрешна обвивка.
2. Бидејќи внатрешна обвивка е sandblasted, тоа е посилно од обичните пластични внатрешна обвивка и има добра текстура.
Нема потреба да се грижите за нестабилност на хард внатрешна обвивка.
3, кожата е два-слој p u кожа . Ќе има некои огради од внатре за време на употреба.
Не грижете се. ова е нормално.
4, постојат два картичка слотови во внатрешноста на производот. Многу погодно.
Ве молиме не го ставајте премногу картичка или промена. Што ќе влијае на искуство.
5, мобилен телефон бренд модели се бројни. Ве молиме погледнете за вашиот соодветниот модел на телефон.
Ако не знаете моделот на вашиот телефон.
Ве молиме да се консултирате со нас или ни испратите слика од вашиот мобилен телефон и ние ќе ви ги даде одговор.
6 ако сте одбрале "Случај Додадете Чаша Филм"
На цел пакет ќе вклучува калено стакло screen protector + мобилен телефон случај.
На калено филмот е транспарентна калено стакло филм што не е покриена во полн екран.
7, постојат прашања во врска со производот. Добредојдовте на испраќање на информации за консултации.
Ние професионално ќе ви помогнат да се реши проблемот.
За Плаќање
Ние прифаќаме многу методи за плаќање . paypal , Alipay, Кредитна картичка и долгот на картичката .
За Фотографија и Опис
Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои. Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.
За пакување и Испорака
1 , не Можеме да означите секој пакет како подарок, но ние ќе пакет парцела добро .
направете го тоа за испорака во добра состојба .
2 , Сите објекти ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).
3 , Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки . Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
За Враќа
1 , Ние прифаќаме никаква причина да се вратат.
2 , Ние прифаќаме врати кога стоки различни од вас да се купи во нашата продавница, или Оштетени. Но, ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
За Повратни Информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да се смири да контактирате со нас за прв пат ,ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Материјал:
за Huawei Чест 5X, за Huawei GR5
Пакет:
Само Случај, Случајот и 2 Стакло
Бренд Име:
Bova
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Со Картичка Џеб,Потпирач,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Апстракт,Мат,Обична,Гроздобер,Бизнис
Applicate Модел:
за Huawei Чест 5X ( Huawei GR5 )
микс цел:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Пакетот Вклучува:
Едно Парче случај

Најдобри предлози во категоријата