.

.

MaiYaCa ПЕРСОНАЛИЗИРАНА РОЗОВО ЗЛАТО МЕРМЕР ИНИЦИЈАЛИ ИМЕ ОБИЧАЈ Мека TPU Телефон Случаи За iPhone 6 6S 7 8 Плус X 5 SE Задниот Поклопец Coque

MaiYaCa ПЕРСОНАЛИЗИРАНА РОЗОВО ЗЛАТО МЕРМЕР ИНИЦИЈАЛИ ИМЕ ОБИЧАЈ Мека TPU Телефон Случаи За iPhone 6 6S 7 8 Плус X 5 SE Задниот

DEN 214.56
DEN 204.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Добредојдовте на We Love Телефон Случај Продавница! Превозот : Превозот време : Сите во парк, брод во рок од 1-3 дена по плаќањето, Ние ќе ви испратиме со Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус затоа што на малку профит и тоа нема следење на информации во вашата земја,само во Кина. Ве молиме почекајте трпеливо(Проценето Време на Испорака : 39-60 Дена) Или можете да платите дополнителни пари за да го промените од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet, кои можете да ги пратите на тоа целиот.Ве молиме не го остави негативни повратни информации или спор пред контактирајте со нас, ние ќе биде тажна! Нашите Advandages : 1. Ние сме фабрика! Ние поддршка на ОЕМ , испратете ја вашата омилена слика, ние ќе ги испечатите вашите моделот на вашиот случај! Количина не е ограничен! 2. Ние поддршка мешани цел, без оглед на pattens и модели, количеството достигне 10pcs, ние ќе ви даде 10% попуст ! Уживаат во шопинг во нашата продавница! 3. Ние поддршка wholesales од Ebay, Etsy, итн. До 1pcs. Повеќе квантитет, повеќе попусти ! 4. Сите случаи со прецизно сечење и вистинска слика, совршено се вклопи во вашиот телефон и лесно да го инсталирате, отстранете! Добар изглед и рака чувство! Подарок за себе, пријателите, роднините! 5. Внимание : Поради различни монитор, бојата ќе биде малку поинаква како што мислите! За Пакување : Ние ги користиме kraft хартија за пакување, во балон филм, тајно го заштитите вашиот случај од капка, прашина, шок! Следново ќе се покаже нашата пакет. За Нас :
Нашите Пакување :

Кон својствата

Материјал:
За iPhone 5 5S SE, За iPhone 6 6S, За iPhone 6S Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За iPhone X
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 5s,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 8 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone X,iPhone 7 Плус,iPhone SE
дизајн:
Бизнис,Апстракт,Цитати & Пораки,Спорт,Симпатична,Животно,Егзотични,Геометриски,Транспарентен,Обична,Мермер,Гроздобер,Украсени
Големина:
15cm x 6cm x 2cm
Карактеристики:
Мобилен Телефон Кеси & Случаи
боја:
мулти-боја како на сликата шоу
дизајн:
Моделот Печатени Задниот Поклопец Случај Школка
Шаблон Тип:
Моден Стил,случај торбичка
ОЕМ:
ДА! Испратете ја вашата слика,ние ќе ОЕМ за вас!
Бесплатен превозот :
ДА!
превозот време:
Сите во парк, брод во рок од 1-3 дена по плаќање
Трговија на големо и Мешани Цел:
Поддршка
Пакет:
Балон филм + Kraft хартија за пакување
Материјал:
Мека Гума Работ Со Тврда Пластика Назад
се применуваат:
за жената, жените човекот мажите девојка лејди момче

Најдобри предлози во категоријата