.

.

Покрие Случај За Sony Xperia C3 Флип СТП Кожен Паричник Случај За Sony Xperia C3 Двојна D2502 D2533 Со Држачот на Стојат Дизајн

Покрие Случај За Sony Xperia C3 Флип СТП Кожен Паричник Случај За Sony Xperia C3 Двојна D2502 D2533 Со Држачот на Стојат Дизајн

DEN 324.96
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бесплатен Превозот Каубој Ултра тенок Носталгија СТП кожа телефон случај луксузни задниот поклопец
a : Карактеристики :
1.100% Сосема Нови случаи
2. Овој производ е со висок квалитет на КОМПЈУТЕР materies
3. Колку што е можно да се одржува елегантен изглед на вашиот телефон
4. Се чини луксузен но ниско-клуч
5. заштитни и исто така ви овозможува пристап до сите функции на вашиот телефон
б : Почитувани Купувачи : 1,Ние сме професионални производител на мобилен телефон случаи 2,Ние производство на телефонот случај модел заврши 3,Ако се во нашата продавница можете да го најдете моделот треба 4,Можете да онлајн E-mail консалтинг нашата онлајн сервисот за 5,јас сум сигурен услуги на клиентите може да ви помогне да го најдете она што ви треба модел 6,Нашата онлајн клиент сервис е 24 часа онлајн

Кон својствата

Материјал:
За Sony Xperia C3
Бренд Име:
Shantime
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб,Тешки Заштита
дизајн:
Егзотични,Апстракт,Геометриски,Спорт,Мат,Гроздобер,Бизнис
Компатибилен Бренд:
За Sony Xperia C3/C3 Двојна D2502 D2533

Најдобри предлози во категоријата