.

.

Цртан филм Слики Телефон Случај за HTC М9 Мода Кожа Случај за HTC One М9 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците Coque Fundas

Цртан филм Слики Телефон Случај за HTC М9 Мода Кожа Случај за HTC One М9 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците Coque

DEN 206.40
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Во светот;
2). Ние ќе се прогласи за сопствени фактура со пониска вредност, ние пониски пари е само за да ви помогнеме да заштедите пари. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување
1). ) Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Ако сте продавачот, ние може да ви помогне да се испрати на производи за вашите клиенти директно. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ако ви се интересни нашите производи, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро. Од страна на хонг конг пост воздух mail : Општо земено, околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена. Ви благодариме!
1). Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас. (Ве молиме контактирајте прво, ви благодариме)
8). Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Време на испорака
1). ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа, веднаш штом ќе се Плаќање Потврдена. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Ве молиме repack објектот внимателно. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и или undeliverable. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Во исто време, оставете ја вашата e-mail адреса да ни се за итна контакт. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
HTC
Компатибилен HTC Модел:
HTC One
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За hTC One М9

Најдобри предлози во категоријата