.

.

Цртан филм Слики Телефон Случај за Huawei Y330 Мода Кожа Случај за Huawei Искачи Y330 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците

Цртан филм Слики Телефон Случај за Huawei Y330 Мода Кожа Случај за Huawei Искачи Y330 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците

DEN 206.40
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Време на испорака
1). Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2).

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Huawei Искачи Y330

Најдобри предлози во категоријата