.

.

Цртан филм Слики Телефон Случај за Sony Z5 Компактен Кожа Случај за Sony Xperia Z5 Компактен Z5 Мини Флип Паричникот Покрие Со Стенд

Цртан филм Слики Телефон Случај за Sony Z5 Компактен Кожа Случај за Sony Xperia Z5 Компактен Z5 Мини Флип Паричникот Покрие

DEN 206.40
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Ако ви се интересни нашите производи, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување
1). ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. ) Како купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Од страна на хонг конг пост воздух mail : Општо земено, околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Ве молиме repack објектот внимателно.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Ако сте продавачот, ние може да ви помогне да се испрати на производи за вашите клиенти директно. ако имате било какви прашања или прашањата ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. ) Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас. Ако не се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил или Aliexpree порака.

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
за Sony Xperia Z5 Компактен Z5 Мини

Најдобри предлози во категоријата