.

.

Цртан филм Слики Телефон Случај за Sony Z1 Кожа Случај за Sony Xperia Z1 L39H C6902 C6903 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците

Цртан филм Слики Телефон Случај за Sony Z1 Кожа Случај за Sony Xperia Z1 L39H C6902 C6903 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците

DEN 206.40
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Ви благодариме!
1). Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и или undeliverable. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Во светот;
2). Ако не се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил или Aliexpree порака. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Ние ќе се прогласи за сопствени фактура со пониска вредност, ние пониски пари е само за да ви помогнеме да заштедите пари. Од страна на хонг конг пост воздух mail : Општо земено, околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена. Ако ви се интересни нашите производи, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро. Ние се грижиме за нашите клиенти. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас.

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Sony Xperia Z1 L39h C6902 C6903

Најдобри предлози во категоријата