.

.

Цртан филм Слики Телефон Случај за G2 LG Мини Моден Кожа Случај за LG Optimus G2 мини D620 D618 Флип Паричникот Покрие Со Стенд

Цртан филм Слики Телефон Случај за G2 LG Мини Моден Кожа Случај за LG Optimus G2 мини D620 D618 Флип Паричникот Покрие Со Стенд

DEN 206.40
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа, веднаш штом ќе се Плаќање Потврдена. ) Како купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и или undeliverable.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Во исто време, оставете ја вашата e-mail адреса да ни се за итна контакт. Од страна на хонг конг пост воздух mail : Општо земено, околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена. ако имате било какви прашања или прашањата ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Ние се грижиме за нашите клиенти. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. ) Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Ако ви се интересни нашите производи, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро. Ако сте продавачот, ние може да ви помогне да се испрати на производи за вашите клиенти директно. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Време на испорака
1). Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас. ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Цртан филм Слики Телефон Случај за G2 LG Мини Моден Кожа Случај за LG Optimus G2 мини D620 D618 Флип Wollet Покрие Со Стенд
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За LG Optimus G2 мини D620 D618 Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Мода Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа Боја : 14 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Ние ќе се прогласи за сопствени фактура со пониска вредност, ние пониски пари е само за да ви помогнеме да заштедите пари.

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За LG Optimus G2 мини D620 D618

Најдобри предлози во категоријата