.

.

S3mini Цртан филм Слики Телефон Случај за Galaxy S3 Mini Мода Кожа Случај за Samsung Галакси S3 Mini i8190 8190 прекривачот

S3mini Цртан филм Слики Телефон Случај за Galaxy S3 Mini Мода Кожа Случај за Samsung Галакси S3 Mini i8190 8190 прекривачот

DEN 206.40
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Време на испорака
1). Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Ако сте продавачот, ние може да ви помогне да се испрати на производи за вашите клиенти директно. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Ако не се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил или Aliexpree порака. ако имате било какви прашања или прашањата ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот.

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S3 Mini i8190
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S3 Mini i8190 8190

Најдобри предлози во категоријата