.

.

Цртан филм Слики Телефон Случај за Галакси S6edge Мода Кожа Случај за Samsung Галакси S6 Работ G9250 Флип Паричникот Покрие Со Стенд

Цртан филм Слики Телефон Случај за Галакси S6edge Мода Кожа Случај за Samsung Галакси S6 Работ G9250 Флип Паричникот Покрие

DEN 206.40
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние ќе се прогласи за сопствени фактура со пониска вредност, ние пониски пари е само за да ви помогнеме да заштедите пари. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Во светот;
2).Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ако не се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил или Aliexpree порака. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Ние се грижиме за нашите клиенти. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и или undeliverable. ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа, веднаш штом ќе се Плаќање Потврдена. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. ако имате било какви прашања или прашањата ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа. Ако ви се интересни нашите производи, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Време на испорака
1).

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6 работ
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S6 Работ G9250

Најдобри предлози во категоријата