.

.

Оригиналниот Nilkin TPU 0.6 mm Ултра тенок Телефон Случаи за Huawei Чест 8 Силикони Nillkin Покрие Случај со Мало Пакет

Оригиналниот Nilkin TPU 0.6 mm Ултра тенок Телефон Случаи за Huawei Чест 8 Силикони Nillkin Покрие Случај со Мало Пакет

DEN 379.20
DEN 300.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Оригиналниот Nilkin TPU Телефон Случаи за Huawei Чест 8 Силиконска Маска Случај со Мало Пакет
Боја : Како што е прикажано во слика
Материјал : Врвен Квалитет Со Силиконска
Тип : Мода
Набавка на вашиот телефон со совршена заштита.

Кон својствата

Бренд Име:
NILLKIN
Големина:
Nilkin
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Транспарентна
Карактеристики:
tpu случај
Компатибилен Бренд:
За HUAWEI Чест 8
Број На Модел На:
За HUAWEI Чест 8

Најдобри предлози во категоријата