.

.

Цртан филм Слики Телефон Случај за Галакси А5 (2015 Година), Модни Кожа Случај за Samsung Галакси А5 A5000 A500F Флип Паричникот Маска

Цртан филм Слики Телефон Случај за Галакси А5 (2015 Година), Модни Кожа Случај за Samsung Галакси А5 A5000 A500F Флип Паричникот

DEN 206.40
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. ) Како купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и или undeliverable. Ако ви се интересни нашите производи, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. ако имате било какви прашања или прашањата ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа. Ви благодариме!
1). ) Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување
1). Во светот;
2). Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Ние ќе се прогласи за сопствени фактура со пониска вредност, ние пониски пари е само за да ви помогнеме да заштедите пари. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа, веднаш штом ќе се Плаќање Потврдена. Ве молиме repack објектот внимателно. Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас. Време на испорака
1). Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. (Ве молиме контактирајте прво, ви благодариме)
8). Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Од страна на хонг конг пост воздух mail : Општо земено, околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена. Ние брод на Alixpress адреса на САМО.
Цртан филм Слики Телефон Случај за Галакси А5 (2015 Година), Модни Кожа Случај за Samsung Галакси А5 A5000 A500 F Флип Wollet Маска
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Samsung Галакси J2 J200 J200 F Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Мода Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа Боја : 14 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Во исто време, оставете ја вашата e-mail адреса да ни се за итна контакт.

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Samsung Галакси А5 A5000 A500F

Најдобри предлози во категоријата