.

.

Цртан филм Слики Телефон Случај за Huawei Y635 Мода Кожа Случај за Huawei Искачи Y635 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците

Цртан филм Слики Телефон Случај за Huawei Y635 Мода Кожа Случај за Huawei Искачи Y635 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците

DEN 206.40
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Цртан филм Слики Телефон Случај за Huawei Y635 Мода Кожа Случај за Huawei Искачи Y635 Флип Wollet Покрие Со Карта Сопствениците
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Huawei Искачи Y635 Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Мода Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа Боја : 14 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа, веднаш штом ќе се Плаќање Потврдена.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ве молиме repack објектот внимателно. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. ) Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. ) Како купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). Ние се грижиме за нашите клиенти. Од страна на хонг конг пост воздух mail : Општо земено, околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Ние ќе се прогласи за сопствени фактура со пониска вредност, ние пониски пари е само за да ви помогнеме да заштедите пари. (Ве молиме контактирајте прво, ви благодариме)
8). Ако ви се интересни нашите производи, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро. ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и или undeliverable. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување
1). Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Ако не се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил или Aliexpree порака.

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Huawei Искачи Y635

Најдобри предлози во категоријата