.

.

Мека TPU Маска За iPhone 6 6s 6Plus 6s Плус 3D Олеснување Случај Задниот Поклопец Случаи За iPhone 5 5s SE За iPhone 7 8 7Plus 8Plus Школка

Мека TPU Маска За iPhone 6 6s 6Plus 6s Плус 3D Олеснување Случај Задниот Поклопец Случаи За iPhone 5 5s SE За iPhone 7 8 7Plus

DEN 85.92
DEN 82.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Совети : да ја Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за вашиот втор ред
Производ Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет и Ниска Цена Во Случај е Лесно да го вметнете и Отстраните. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти, го Спречува Вашиот Телефон Падне. Само задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат Совршено опремени : За i Phone 5 5s SE За i Phone 6 6s За i Phone 6plus 6s плус За i Phone 7 8 За i Phone 7plus 8plus Meterial : Висок квалитет на Меки Силиконски . Моден Стил : 3 D Олеснување Стерео Шарени & Луксузни Брза пратка во рок од 1-3 дена + Брз одговор Капка Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! Функција : Ултра Тенок+Прецизни Дупки+3 D Олеснување Стерео Шарени Печатење Насликани
Ве молиме кликнете на"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката.
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти.
Packa моб може да бидат пријавени како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас .
Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот.
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.Овие се купувачите одговорност .
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Квалитет на производи со најниската можна цена. Искусни КК постапка. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Кон својствата

Материјал:
За iPhone 5 5s SE, За iPhone 6 6S, За 6 Плус 6s Плус, За iPhone 7 8, За 7Plus 8 Плус
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6s,iPhone 8 Плус,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 6,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
Големина:
For iPhone Series
Карактеристики:
3D Олеснување Стерео Priting Насликани Мека TPU Силикон Случај Покрие Школки
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
дизајн:
Егзотични,Слатки,Шарени
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
statu:
во парк
Одговара:
за Apple iPhone 5 5s SE/6 6s/6 плус 6s плус /7 8 /7 Плус 8 Плус
Материјал:
Мека TPU
Поддршка:
Микс боја / Капка превозот / трговија на Големо /Бесплатен Превозот
Функција:
3D Олеснување Насликани Шема
Функција:
Нечистотија-отпорни / Не е деформирано
евтини цена:
Resonable Цена
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов
Тип:
Назад Заштита Случај

Најдобри предлози во категоријата