.

.

Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за полнење за Motorola Мото G2 G 2 Генералот XT1068 XT1069 Флип Паричникот Покрие Со Држачот на Телефонот Случај

Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за полнење за Motorola Мото G2 G 2 Генералот XT1068 XT1069 Флип Паричникот Покрие Со Држачот

DEN 206.40
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Во светот;
2). Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и или undeliverable. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Ако сте продавачот, ние може да ви помогне да се испрати на производи за вашите клиенти директно. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Овие трошоци се на купувачот одговорност. За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. Во исто време, оставете ја вашата e-mail адреса да ни се за итна контакт. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Ви благодариме!
1). Ако не се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил или Aliexpree порака. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) Повратни информации . Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа, веднаш штом ќе се Плаќање Потврдена. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). Повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Време на испорака
1).

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Motorola
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Motorola Мото G2 G 2 Генералот XT1068 XT1069

Најдобри предлози во категоријата