.

.

Цртан филм Слики Телефон Случај за Huawei Колега 7 Мода Кожа Случај за Huawei Искачи Колега 7 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците

Цртан филм Слики Телефон Случај за Huawei Колега 7 Мода Кожа Случај за Huawei Искачи Колега 7 Флип Паричникот Покрие Со Карта

DEN 206.40
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ако имате било какви прашања или прашањата ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа. ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Во светот;
2). Повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. ) Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. ) Како купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. (Ве молиме контактирајте прво, ви благодариме)
8). Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и или undeliverable. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Ако сте продавачот, ние може да ви помогне да се испрати на производи за вашите клиенти директно. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Ви благодариме!
1). Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ние се грижиме за нашите клиенти. Во исто време, оставете ја вашата e-mail адреса да ни се за итна контакт. Време на испорака
1). Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа, веднаш штом ќе се Плаќање Потврдена. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување
1).

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Huawei Искачи Колега 7

Најдобри предлози во категоријата