.

.

Цртан филм Слики Телефон Случај за Галакси J7 Мода Кожа Случај за Samsung Галакси J7 J700 J700F Флип Паричникот Покрие Со Стенд

Цртан филм Слики Телефон Случај за Галакси J7 Мода Кожа Случај за Samsung Галакси J7 J700 J700F Флип Паричникот Покрие Со Стенд

DEN 206.40
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Во исто време, оставете ја вашата e-mail адреса да ни се за итна контакт. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Ако ви се интересни нашите производи, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние се грижиме за нашите клиенти. Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
Цртан филм Слики Телефон Случај за Галакси J7 Мода Кожа Случај за Samsung Галакси J7 J700 J700 F Флип Wollet Покрие Со Стенд
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Samsung Галакси J7 J700 J700 F Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Мода Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа Боја : 14 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. ако имате било какви прашања или прашањата ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа. ) Како купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) Повратни информации . Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување
1). Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. (Ве молиме контактирајте прво, ви благодариме)
8). Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Во светот;
2). Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ние ќе се прогласи за сопствени фактура со пониска вредност, ние пониски пари е само за да ви помогнеме да заштедите пари. Од страна на хонг конг пост воздух mail : Општо земено, околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Сите предмети се 100% нови и прегледани.

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Samsung Галакси J7 J700 J700F

Најдобри предлози во категоријата