.

.

Луксузни Модни Пеперутка Свила Шема Флип СТП Кожа Телефон Случај Покритие За ZTE Axon Мини B2015 5.2 Со Стојат Бесплатен Превозот

Луксузни Модни Пеперутка Свила Шема Флип СТП Кожа Телефон Случај Покритие За ZTE Axon Мини B2015 5.2 Со Стојат Бесплатен Превозот

DEN 177.60
DEN 121.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Луксузни Модни Пеперутка Свила Шема Флип СТП Кожа Телефон Случај Покритие За ZTE Axon Мини B2015 5.2" Со Стојат Бесплатен Превозот Број на Моделот : За ZTE Axon Мини B2015 Состојба : Нова на пазарот и Најновите 2016 Година Функција : Застане Функција Функција : Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен Материјал : Висок квалитет на СТП кожа Нашите Обезбеди Најдобра Услуга Вистински Бесплатен превозот преку e Packet и Кина Пост Воздух Mail Брзо се Подготви објект во 48 часа Злато Клиент Servicer го реши вашиот проблем во 24 часа во работни денови 5%Попуст за повеќе од 2 парчиња Капка превозот поддршка! Слики Предвидени За препродавачи! Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка.

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Обична,Гроздобер
Големина:
5.2 inch
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
DOB
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
Свила Шема Случај
Број На Модел На:
За ZTE Axon Мини B2015 5.2
Ветување:
Сите Се Проверуваат Пред Превозот
Состојба:
Бренд нови добар квалитет 100%
Функција:
со штанд
прекривачот:
За ZTE
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Balack Роза Сина, Розова Сребро.
Количина:
1pc/многу, не мало пакет(ПП Торба)
статус:
во парк
ОДГОВАРА ЗА:
жени мажи девојка

Најдобри предлози во категоријата