.

.

Меки Силиконски Случај за Samsung Галакси A3 година A310F 3D Печатење Назад Телефон Покритие за Samsung A3 година СМ-A310f A310 Protecive Школки

Меки Силиконски Случај за Samsung Галакси A3 година A310F 3D Печатење Назад Телефон Покритие за Samsung A3 година

DEN 119.52
DEN 88.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Совети : да ја Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за вашиот втор ред
[Бренд] TTOMYYONG
[Одговара За] Совршено опремени За Samsung Галакси A3 2016 Година A310
[Големина за телефонот] 134.5 x 65.2 x 7.3 mm (5.30 x 2.57 x 0.29 во)
[Description] 100% Сосема Нов & Висок Квалитет И Ниска Цена
[Функција] Нечистотија-reisitant / Анти-удар / Не е деформирано / Отпорно на Гребење / Анти-Пропадна
[Материјал] Висок квалитет на Меки Силиконски
[Поддршка] Пад На Превозот / Мешани Боја / Трговија На Големо
[Стил] Мода / Шарени / Луксуз
[Дизајн] Егзотични / Сјајни / Модерен / Транспарентен edge / величествениот / Цвеќиња / Animals / Пејзаж
[Употреба] Случај е Лесно да го вметнете и Отстранете
[Функција] Ултра Тенок / Прецизни Дупки / Шарени Печатење Насликани
[Внимание] Само задниот поклопец случај само / телефон не вклучуваат
[Превозот Време] Брза пратка во рок од 1-3 дена / Брз одговор
Ве молиме кликнете на"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката.
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти.
Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас .
Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.Овие се купувачите одговорност. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив ве Молиме контактирајте нè ако имате било какви загриженост во врска со купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Квалитет на производи со најниската можна цена. Искусни КК постапка. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
TTOMYYOUG
дизајн:
Ткаеше,Егзотични,Симпатична
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
4.7 inches
Карактеристики:
3D Печатење Насликани Fundas Мек Силикон Назад Заштита Случај Coque
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Поддршка:
Микс Боја / Капка Превозот / Трговија На Големо
statu:
во парк
Одговара:
За Samsung Галакси A3 2016 Година A310 A310F 3
Материјал:
Мека TPU
Функција:
3D Олеснување Насликани
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов

Најдобри предлози во категоријата