.

.

Z4 Цртан филм Слики Телефон Случај за Sony Z3 Двојна Кожа Случај за Sony Xperia Z3 Плус E6553 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците

Z4 Цртан филм Слики Телефон Случај за Sony Z3 Двојна Кожа Случај за Sony Xperia Z3 Плус E6553 Флип Паричникот Покрие Со Карта

DEN 206.40
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа, веднаш штом ќе се Плаќање Потврдена. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Во светот;
2). Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. ) Како купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. ) Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување
1). Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ви благодариме!
1). Од страна на хонг конг пост воздух mail : Општо земено, околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена.
Z4 Цртан филм Слики Телефон Случај за Sony Z3 Двојна Кожа Случај за Sony Xperia Z3 Плус E6553 Флип Wollet Покрие Со Карта Сопствениците
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Sony Xperia Z3 Плус E6553 Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Мода Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа Боја : 14 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. Време на испорака
1). Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по ставка примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Овие трошоци се на купувачот одговорност. ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас. Ако не се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил или Aliexpree порака. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток.

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Sony Xperia Z3 Плус E6553 Z4

Најдобри предлози во категоријата