.

.

FULAIKATE 6.3 Тексас Џеб Универзална Половината Торба за iPhone6s Плус Holster Случај за Samsung Галакси S7 S6 Работ Плус Note5 Торбичка

FULAIKATE 6.3 Тексас Џеб Универзална Половината Торба за iPhone6s Плус Holster Случај за Samsung Галакси S7 S6 Работ Плус Note5

DEN 383.52
DEN 326.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


6.3" Тексас Џеб Универзална Половината Торба за Apple i Phone6s Плус Holster Случај за Samsung Галакси S7 S6 Работ Плус Note5 Кука Торбичка
Материјал : СТП
Големина : 180*110*25mm
Тежина : 95g
За мобилен телефон големина дека под 6.3 инчи
Оваа Големина може да биде Погодна За i Phone6 Плус/6s Плус
За Samsung Галакси S6 Edge/S6 Работ Плус/S7/S7 Работ
За Samsung Галакси A9 /A8 /Note5 /Note4 /Note3
За Samsung Mega 6.3 GT-i9200 /i9208 /9152 /9158 /p709
За Huawei Слава 6 Plus /Слава 7i /Mate7 /Mate8

Кон својствата

Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 6
дизајн:
Обична,Бизнис
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Големина:
110*180*25mm Fit for the phone Size under 6.3 inch
Бренд Име:
FULAIKATE
Карактеристики:
со половината кука
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
За iPhone6/6s/6 Плус/6s Плус
Компатибилен Samsung Модел 1:
За Samsung Галакси S6 Edge/S6 Работ Плус/S7/S7 Работ
Компатибилен Samsung Модел 2:
За A9/A8/Note5/Note4/Note3
Компатибилен Samsung Модел 3:
За Mega 6.3 GT-i9200 /i9208 /9152 /9158 /p709

Најдобри предлози во категоријата