.

.

Цртан филм Слики Телефон Случај за Nokia Lumia 930 Мода Кожа Случај за Microsoft Lumia 930 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците

Цртан филм Слики Телефон Случај за Nokia Lumia 930 Мода Кожа Случај за Microsoft Lumia 930 Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците

DEN 206.40
DEN 186.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил.
Цртан филм Слики Телефон Случај за Nokia Lumia 930 Мода Кожа Случај за Microsoft Lumia 930 Флип Wollet Покрие Со Карта Сопствениците
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Microsoft Nokia Lumia 930 Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Мода Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа Боја : 14 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. (Ве молиме контактирајте прво, ви благодариме)
8). Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Ве молиме repack објектот внимателно. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување
1). Време на испорака
1). ) Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Од страна на хонг конг пост воздух mail : Општо земено, околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена. Ако сте продавачот, ние може да ви помогне да се испрати на производи за вашите клиенти директно. Ви благодариме!
1). Повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Ако не се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил или Aliexpree порака. Ние ќе се прогласи за сопствени фактура со пониска вредност, ние пониски пари е само за да ви помогнеме да заштедите пари. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. ) Како купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. ) Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Ако ви се интересни нашите производи, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Во светот;
2). Сите предмети се 100% нови и прегледани. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа, веднаш штом ќе се Плаќање Потврдена. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.

Кон својствата

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Microsoft Nokia Lumia 930

Најдобри предлози во категоријата